Završna školska priredba

Završna školska priredba OŠ Vinica održana je 15. lipnja u Velikoj dvorani Općine Vinica s početkom u 16.30 sati.
Za kraj školske godine učenici su zajedno sa svojim nastavnicima pripremili priredbu na kojoj su željeli pokazati sve što su naučili tijekom školske godine. Uz brojne roditelje, priredbi su prisustvovali i Marijan Kostanjevac, načelnik Općine te prečasni Valent Posavec, vinički župnik.
Prisutnim učenicima i roditeljima obratila se  ravnateljica škole Anica Hrnčić, koja je naglasila kako su učenici u protekloj školskoj godini ostvarili niz zapaženih rezultata na županijskim i državnim natjecanjima. Obzirom da se sudjelovanja učenika na natjecanjima financiraju iz proračuna Općine, bila je to prigoda da općinski načelnik čestita i uruči nagrade učenicima koji su postigli najbolje rezultate na natjecanjima. Načelnik je također uručio nagrade učenicima koji su svih osam razreda prošli s odličnim uspjehom. U svom obraćanju poželio je svim učenicima još mnogo uspjeha, a naročito učenicima osmih razreda zaželjevši im da se upišu u željene škole, te da nikada, bez obzira kuda ih životni put odnese ne zaborave Vinicu. Načelnik je buketima cvijeća zahvalio ravnateljici škole na suradnji tijekom čitave školske godine, a učiteljicama Mirjani Jambriško, Gordani Kos Kolar, Tatjani Pajtak i Mariji Županić čestitao na uspjehu koji su kao mentorice, zajedno sa svojim učenicima, postigle na državnim natjecanjima.

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 16. 6. 2012.