Rad Mladih germanista tijekom godine

Učenice 6.a. razreda Špela Kociper, Lana Krajcer, Daniela Lazar i Marjana Ruklić te učenice 6.b. razreda Valerija Crnko i Doris Kelemen ove šk. godine sudjelovale su u INA - "Mladi germanisti" pod vodstvom učitelja njemačkog jezika Denisa Vujaklije.

Učenice 6.a. razreda Špela Kociper, Lana Krajcer, Daniela Lazar i Marjana Ruklić sudjelovale su u tri projekta izrade reljefnih mapa zemalja njemačkog govornog područja, stripa "Laika auf dem Mond" i izrade plakata na temu znamenitosti grada Beča. Učenice 6.b. razreda Valerija Crnko i Doris Kelemen priključile su se na zadnjem projektu izrade plakata na temu znamenitosti grada Beča.

Tokom cijele godine učenice su pokazale veliki interes za ovu izvannastavnu aktivnost te su izuzetnim zalaganjem i radom uspješno realizirale sva tri projekta.

Učenice su ovom izvannastavnom aktivnošću usvojile razne kompetencije vezane uz istraživački i interdisciplinarni rad na hrvatskom, ali i na njemačkom jeziku. Na kraju svakog projekta učenice su prezentirale svoje radove i objesili ih u hodnik na pano kako bi ih mogli vidjeti ostali učenici i djelatnici škole.

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 21. 6. 2019.