Dogodilo se . . . Najavljujemo . . .

I ovog vikenda sportski uspjesi učenika OŠ Vinica

Na Međunarodnom savate turniru Crikvenica Open učenik naše škole Elvis Šipek opet je ostvario odličan rezultat. Nakon 3 borbe pobijedio je i osvojio zlato u kategoriji do 60 kg, kadeti. Ovaj put se natjecala i njegova sestra Melani, bila je prvi put u natjecateljskom ringu i osvojila 2 mjesto, tj. srebro, u kategoriji 35-40 kg. Bravo! Čestitamo Melani i Elvisu te svima koji doprinose ovim odličnim rezultatima!

Da naša škola postaje prepoznatljivo gimnastičko središte ponovno su nam potvrdile viničke gimnastičarke Sara Spevan, Martina Kušinec, Sara Lukaček, Rozalija Kušinec, Klara Tot, Valerija Crnko, Lana Krajcer, Barbara Kušinec i Lara Drvarić. Ostvarile su odlične rezultate na prvom Trešnjić kupu u Zagrebu. Martina Kušinec u konkurenciji 3. r osvojila je odlično 1. mjesto, Rozalija Kušinec u konkurenciji 5. i 6. r osvojila je 2. mjesto kao i Lara Drvarić u konkurenciji 7. i 8. r. U ekipnoj konkurenciji 5-6 r. naša ekipa u sastavu Lana Krajcer, Valerija Crnko, Rozalija Kušinec, Sara Lukaček i Klara Tot osvojili su 1. mjesto.