Završna školska priredba

Završna svečana priredba Osnovne škole Vinica održana je u četvrtak, 12. lipnja 2014. godine u općinskoj dvorani. U svečanom programu, koji su pripremili učenici naše škole pod vodstvom svojih učiteljica, nastupili su učenici prvih razreda, mali zbor, dramsko-recitatorska sekcija, folklorna grupa i tamburaši škole. Svim prisutnima na dobrim školskim rezultatima čestitao je ravnatelj škole, gospodin Nenad Mesek te je zahvalio svima koji na bilo koji način pomažu školi. Na priredbi je načelnik Općine Vinica, gospodin Marijan Kostanjevac s predsjednikom Općinskog vijeća, gospodinom Marijanom Mihalićem, podijelio nagrade učenicima koji su svih osam razreda prošli s odličnim uspjehom te učenicima koji su bili najuspješniji na natjecanjima  u ovoj školskoj godini. Načelnik se prigodnim rječima obratio svim učenicima, učiteljima i roditeljima, naglasivši kako Općina Vinica financijski potpomaže niz različitih aktivnosti Osnovne škole. Učenicima osmih razreda poželio je da se upišu u željene srednje škole te da ih dalje u životu uvijek  prate uspjeh i sreća uz napomenu da slijede svoj put te da nikada, bez obzira kuda ih životni put odvede, ne zaborave svoju Vinicu.

Učenici osmih razreda na ovoj su se priredbi, svojim kratkim programom, oprostiti od osnovnoškolskog obrazovanja i time zaokružiti jedno lijepo poglavlje svog života.

Slike možete pogledati u Fotogaleriji...

Ostale događeje iz školske godine 2013./2014. o kojima su vijesti bile objavljene na mrežnim stranicama škole možete pogledati u Arhivi naših vijesti.

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 13. 6. 2014.

« Ožujak 2024 »