Završna školska priredba

Završna školska priredba učenika i djelatnika OŠ Vinica održana je 15. lipnja 2015. g. Tom prigodom su nastupili članovi pjevačkog zbora, UZ Vrčeki, recitatori i članice pjevačkog sastava Bombellesice. Na taj su način učenici prikazali neke od uspjeha koje su postizali u protekloj školskoj godini na državnim i županijskim natjecanjima te raznim natječajima. Slike možete pogledati u foto-albumu.

Prisutne je pozdravio ravnatelj  škole Nenad Mesek te čestitao učenicima i mentorima na uspjehu i poželio još dobrih rezultata. Najuspješniji učenici primili su nagradu Općine Vinica koju su im uručili načelnik općine Marijan Kostanjevac i predsjednik Općinskog vijeća Marijan Mihalić. Učenici koji su svih 8 godina postigli odličan uspjeh također su primili nagradu.

U svojem obraćanju prisutnima i nagrađenima načelnik je uputio čestitke učenicima i njihovim mentorima, poželio im je još mnogo uspješnih školskih godina, ali i poručio da bi bilo lijepo da nikada ne zaborave Vinicu u kojoj su započeli svoje školovanje.

Nakon programa i podjele nagrada najuspješnijima učenici 8. Razreda oprostili su se od osnovne škole prigodnim igrokazom i kratkom prezentacijom svojeg osnovnoškolskog obrazovanja. Prisutnima su poklonili ruže i poruke u boci.

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 16. 6. 2015.