Europska oznaka kvalitete eTwinnerima

Tijekom školske godine 2013./2014. U našoj se školi provodio prvi međunarodni online eTwinning projekt pod nazivom „The Magic of European Christmas“ sa još četiri europske škole. Osim stečenih pozitivnih iskustava te zadovoljstvom voditeljice projekta, učiteljice Suzane Mesić i njene suradnice Gordane Kos Kolar radna je skupina dobila i posebna priznanja.

Projekt je dosad primio Nacionalnu oznaku kvalitete za najbolje provedene eTwinning domaće projekte, a dodijelila ga je Agencija za mobilnost i programe EU. Također, u studenom ove godine projekt je prepoznat kao jedan od kvalitetno odrađenih i izvan Hrvatske te je nagrađen Europskom oznakom kvalitete za najbolje eTwinning projekte. Osvojenom Europskom nagradom automatski je nominiran za nagradu COMET. Nažalost, nismo zauzeli prvo mjesto, ali uzevši u obzir da smo početnici u projektima ovakve vrste izuzetno smo ponosni na svoj uspjeh i visoko 8. mjesto! Rezultati nominiranih projekata objavljeni su na stranicama Agencije za mobilnost i EU projekte te eTwinning portalu. Bravo za sve u radnoj skupini! Veselimo se novom projektu u siječnju. Do tada - Keep twinning!

objavio: Suzana Mesić   datum: 21. 11. 2014.