OŠ Vinica najbolja škola u Republici Hrvatskoj na natjecanju Prometna Učilica, Gabriela Krobot Super Star

Učenici OŠ VINICA na Državnom natjecanju iz „Prometne Učilice“ ostvarili su iznimne rezultate. U natjecanje se uključilo 134 učenika naše škole i svi zajedno su skupljali bodove za školu te su u konkurenciju svih prijavljenih škola (oko 600) Republike Hrvatske osvojili 1. mjesto i PEHAR.

U konkurenciji najboljih razred Republike Hrvatske učenici 8.a razreda osvojili su 1. mjesto i BESPLATAN IZLET, učenici 8.b razreda 3. mjesto, 6.b razreda 4. mjesto, a učenici 7.a razreda 7. mjesto u izuzetno zahtjevnoj konkurenciji. U pojedinačnim konkurencijama po razredima također su učenici OŠ Vinica bili najbolji. U prvom razredu  1. mjesto osvojio je FRAN STOKRAJEC; 3. mjesto ASIA GERIĆ HUDOLETNJAK; 7. Mjesto ROKO KUŽNAR. U drugom razredu 1. mjesto osvojio je VINKO HRGAR. U trećem razredu 5. mjesto osvojio je BENJAMIN IAN ŠIPEK. U četvrtom razredu 9. mjesto osvojila je SARA SPEVAN. U petom razredu 1. mjesto osvojilo je SIMON KROBOT. U šestom razredu 1. mjesto osvojila je Marta Štromar. U sedmom razredu 1. mjesto osvojila je GABRIELA KROBOT; 4. mjesto LEA SPEVAN; 7. mjesto AIDA GERIĆ HUDOLETNJAK; 9. mjesto SARA LUKAČEK. U osmom razredu 1. mjesto osvojio je RENATO  KOSTANJEVEC, 2. mjesto osvojio je DOMINIK MIKULAN; 3. mjesto osvoji je LEON MARTINČEVIĆ; 6. mjesto EMMA ŠTROMAR; 8. mjesto MIHAELA DRAŠKOVIĆ; 9. mjesto MARJANA RUKLJIĆ; 10. mjesto LANA KRAJCER. U konkurenciji za SUPER STAR, (najbolji od najboljih)  1. mjesto osvojila je  GABRIELA KROBOT iz 7.a te je nagrađena  glavnom nagradom PLAYSTATION 5.

Mentor učenicima dr.sc. Branimir Štimec, prof. istaknuo je kako su ovi iznimni rezultati plod rada i marljivosti učenika omogućeni projektom ŽELIM VOZITI BICIKL  koji objedinjuje Osnovnu školu Vinica, Općinu Vinicu  i Biciklistički akademski sportski klub Vinica u jednu cjelinu.

Škola je izuzetno ponosna na ova postignuća te je ravnateljica škole Mirjana Jambriško, na podjeli nagrada, čestitala svima na rezultatima i zahvalila svima koji su na bilo koji način pomogli da se ovakav rezultat ostvari. Čestitkama se pridružio i Marijan Kostanjevac, načelnik Općine Vinica koja podupire sve aktivnosti u školi. Iz škole upućuju zahvale i Policijskoj upravi Varaždin, koja podržava projekt, te organizatorima i pokroviteljima PROMETNE UČILICE tvrtki Moj telekom d.o.o. i Ravnateljstvu policije Republike Hrvatske na izuzetno vrijednim nagradama.

Slike s podjele nagrada i priznanja možete pogledati u Foto-albumu.

Bravo za sve!!!

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 3. 3. 2021.